Świebodzice Rado TAXI Świebodzice 748540020
More Website Templates @ TemplateMonster.com - April 07, 2014!

Zakres usług

Codzienny natłok obowiązków i zajęć często nie pozwala rodzicom na chwilę wytchnienia między pracą, zakupami a szkołą i zajęciami dodatkowymi dzieci. Rozwiązaniem może być skorzystanie z naszych usług polegających na regularnym przewożeniu Państwa pociech. Wystarczy zamówić u nas taksówkę, która podjedzie pod szkołę i zabierze dziecko do domu lub przewiezie we wskazane miejsce. Po wykonanym kursie kierowca powiadomi rodzica telefonicznie o dowiezieniu dziecka.
Zamów
Zajmujemy się obsługą (transport) imprez okolicznościowych takich jak targi, sympozja naukowe, jubileusze, wybory do władz samorządowych, referenda. Z ogromną przyjemnością Zespół Rado Taxi będzie Państwu towarzyszył w wyjątkowych okazjach takich jak śluby, urodziny, wieczory panieńskie czy kawalerskie. Nasi doświadczeni kierowcy zapewnią Państwu oraz Państwa Gościom komfortowy i bezpieczny przejazd na miejsce.
Zamów
Staramy dopasować się do Państwa potrzeb oraz przewidzieć wszelkie problematyczne sytuacje jakie mogą nastąpić – również te najmniej oczekiwane. Szczególnie w okresie zimowym, pod wpływem niskich temperatur samochody czasami mogą odmówić nam posłuszeństwa. W takich okolicznościach mogą Państwo zwrócić się do RadoTaxi. Nasi kierowcy dysponują sprzętem oraz kablami rozruchowymi, dzięki którym pomogą Państwu uporać się z kłopotliwą sytuacją.
Zamów
Dowozimy na lotniska w kraju i za granicą. Naszą taksówkę możesz zamówić nawet z miesięcznym wyprzedzeniem. Bezpiecznie i w komfortowych warunkach dotrą Państwo na wybrane lotnisko. Wystarczy zadzwonić, podać datę i godzinę na którą potrzebują Państwo transport.
Zamów
Nasze taksówki zawiozą Ciebie, Twoją rodzinę i Twojego pupila dokądkolwiek i przywiozą skądkolwiek zechcesz. Nasza oferta to nie tylko Świebodzice, ale również cała Polska oraz przewozy zagraniczne.
Zamów
Masz rodzinną bądź firmową imprezę lub inne spotkanie towarzyskie? Nie wiesz jak wrócić do domu własnym autem? Doskonale trafiłeś! Odprowadzimy twoje auto szybko i bezpiecznie pod wskazany adres.
Zamów